Części zamienne

Części zamienne do maszyn pralniczych

Zapewniamy dużą dostępność części zamiennych do maszyn pralniczych. Większość niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych jest dostępna w naszym magazynie w Polsce. Znajdują się w nim części najczęściej zamawiane przez naszych klientów, które zawsze powinny być dostarczane w trybie pilnym oraz szeroka gama materiałów i części eksploatacyjnych, takich jak:

 • Uszczelki
  Maszyny pralnicze – zarówno te przeznaczone do prania wodnego, jak i te służące do czyszczenia chemicznego – są wyposażone w różnego typu uszczelki. W naszym asortymencie znajdą państwo m.in. uszczelki do bębnów, uszczelki do filtrów, uszczelki do destylatorów, uszczelki zbiorników i uszczelki wału korbowego. Oferujemy wysokiej jakości uszczelniacze do profesjonalnych agregatów chemicznych i pralnic. Nasze produkty wykonane są z materiałów odpornych na rozpuszczenie w kontakcie ze środkami piorącymi oraz uszkodzenie w wyniku działania wysokich temperatur. Aby dopasować odpowiedni artykuł należy podać model pralnicy i jej najważniejsze parametry (wymiary, ładowność), przydadzą się też wymiary starej uszczelki.
 • Pasy transportowe
  Posiadamy w sprzedaży specjalistyczne pasy transportowe do pakowarek, magli, składarek i systemów transportujących używanych w punktach usług pralniczych. Nasze produkty wykonane są z wytrzymałych materiałów odpornych na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Oferowane przez nas pasy transportowe są łatwe w montażu i konserwacji. Aby dobrać odpowiedni wariant prosimy o podanie modelu urządzenia.
 • Pasy napędowe
  Pasy napędowe są niezbędne do działania wielu urządzeń używanych w pralniach przemysłowych. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. W ofercie posiadamy pasy napędowe do urządzeń najpopularniejszych producentów.
 • Łożyska
  Nowoczesne maszyny pralnicze wyposażone są w wymienne łożyska. Nasza oferta obejmuje specjalistyczne łożyska dedykowane do większości modeli pralnic i agregatów chemicznych dostępnych na polskim rynku. Zapewniamy profesjonalny serwis wszystkich sprzedawanych urządzeń również w zakresie wymiany poszczególnych części.

Akcesoria do maszyn pralniczych

 • Tasiemki
  W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór profesjonalnych tasiemek do magli używanych w pralniach przemysłowych. Tasiemki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu są odporne na rozerwanie i zachowują swoje właściwości bez względu na warunki zewnętrzne. Są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Nadają się do magli ogrzewanych parą. Tasiemki można zgrzewać za pomocą zgrzewarek.
 • Filce do magla
  Posiadamy największy w Polsce wybór profesjonalnych filców do magli stosowanych w zakładach pralniczych. W naszej ofercie znajdą państwo filce o różnej gramaturze i szerokości. Oferowane przez nas otuliny do maglownic wykonane są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych gwarantujących im wyjątkową wytrzymałość i odporność na działanie wysokich temperatur. Dzięki trwałym włóknom syntetycznym filce do magli zachowują swoje właściwości również w warunkach podwyższonego ciśnienia oraz przy dużych obciążeniach. Są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.
 • Woski, oleje, smary
  Specjalistyczne woski, oleje i smary do natłuszczania elementów urządzeń stosowanych w pralniach przemysłowych. Doskonale nadają się do zabłyszczania, czyszczenia i konserwacji niecek maglownic oraz powierzchni używanych do prasowania. Oferowane przez nas artykuły posiadają właściwości antystatyczne i zabezpieczające.
  Pozostałe części staramy się sprowadzać z naszych niemieckich zakładów produkcyjnych tak szybko, jak to możliwe.

Gdzie kupić części zamienne do urządzeń pralniczych?

Części zamienne do przemysłowych urządzeń pralniczych najlepiej zakupić u sprawdzonego i godnego zaufania sprzedawcy. Ze swojej strony oferujemy naszym klientom pomoc w doborze optymalnych rozwiązań. Nasi przeszkoleni sprzedawcy służą pomocą na każdym etapie składania zamówienia a części staramy się sprowadzić z naszych niemieckich zakładów produkcyjnych tak szybko jak to możliwe. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować państwu idealne produkty dla potrzeb danej pralni.

W celu kontaktu z naszym specjalistą ds. sprzedaży zapraszamy do zakładki KONTAKT.