Używane pralki przemysłowe oraz inne maszyny pralnicze


Urządzenie profesjonalnej pralni to poważna inwestycja. Koszty wyposażenia takiej placówki w nowy sprzęt są dla wielu osób wydatkiem przekraczającym ich możliwości budżetowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych urządzeń pralniczych, firmy oferujące wyposażenie dla pralni wodnych i chemicznych umożliwiają także zakup maszyn używanych. Taka oferta to idealna alternatywa dla wielu Klientów – zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych.

Firma Kannegiesser GmbH poza produktami nowymi posiada w asortymencie również używane maszyny pralnicze oraz urządzenia pralnicze pochodzące od swoich Klientów. Przy przeciętnym okresie użytkowania maszyn pralniczych Kannegiesser wynoszącym 25 i więcej lat, urządzenia używane (np. używane pralki przemysłowe) w wieku około 10 lat kosztują równowartość 30-50% ceny nowego produktu. Po przeprowadzeniu kapitalnego remontu są one w stu procentach sprawne, pod względem wydajności w niczym nie ustępując nowym maszynom. Ponieważ nowoczesne urządzenia pralnicze są projektowane do pracy o charakterze przemysłowym, przez ich ponownym użyciem niezbędna jest wymiana kluczowych elementów (m.in. łożysk).

Używane maszyny do pralni stanowią atrakcyjną alternatywę dla nowych maszyn pralniczych. Oferowane przez nas sprzęty pochodzą od Klientów naszej firmy, którzy np. wymienili je na nowe urządzenia Kannegiesser z powodu konieczności istotnego zwiększenia wydajności lub zaoszczędzenia miejsca na hali produkcyjnej. Wszystkie maszyny pozyskane od naszych Partnerów przechodzą gruntowny remont, aby w pełni nadawać się do dalszej eksploatacji. Za odrestaurowywanie urządzeń pralniczych odpowiadają autoryzowane serwisy. Zajmujący się tym specjaliści są odpowiednio przeszkoleni i posiadają wszelkie kwalifikacje niezbędne do wykonywania tego typu usług. Używane pralki przemysłowe Kassegiesser posiadają ważne przeglądy oraz odpowiednią certyfikację, dlatego można ich używać bez żadnych zmartwień o ich stan techniczny.

Klientów zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt z naszym Biurem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.