Wirówki


Wirówki przemysłowe to profesjonalne urządzenia pralnicze wykorzystywane w procesie prania na mokro. Gwarantują bardzo wysoki stopień odsączania wody i resztek środków piorących, dzięki czemu usprawniają cykl suszenia wypranego asortymentu. Modele różnią się ładownością, wydajnością i ilością programów. Rodzaj wirówki powinien być dopasowany do wymagań konkretnej pralni.

Kannegiesser to producent bardzo wysokiej jakości wirówek. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych techniczne rozwiązań maszyny są przystosowane do długotrwałej pracy. Ponieważ są do urządzenia do wykorzystania przemysłowego, charakteryzują się wyjątkową solidnością wykonania oraz odpornością na działanie wilgoci i środków chemicznych.

Nowoczesne wirówki zapewniają wyższy stopień odwirowania prania niż tradycyjna pralnico-wirówka. Wirówki Kannegiesser to urządzenia funkcjonalne i proste w obsłudze. Sprawdzą się zarówno w mniejszych pralniach, jak i w placówkach oferujących usługi prania przemysłowego. Sprzęt Kannegiesser posiada wszelkie wymagane certyfikaty i jest zgodny z obowiązującymi normami.