Serwis maszyn pralniczych

Serwis maszyn

Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania urządzeń firmy Kannegiesser jest dla nas równie ważne, jak dbałość o najwyższy poziom techniczny produkowanych urządzeń. Właśnie dlatego zapewniamy swoim Klientom profesjonalną opiekę i doradztwo techniczne.

Nasz zespół techniczno-serwisowy, składający się obecnie z sześciu wysoce wykwalifikowanych techników, dysponuje wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i niezbędnym wsparciem producenta w zakresie bieżącej konserwacji, napraw oraz eksploatacji Państwa urządzeń.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem do naprawy i serwisowania wszystkich sprzedawanych maszyn i urządzeń.

Serwis maszyn

Nasz serwis urządzeń oferuję nastepujące usługi:

ROZRUCH

Rozruch maszyn odbywa się przez naszych doświadczonych techników serwisowych. Szkolimy i objaśniamy działanie zakupionych urządzeń, aby potrafili je Państwo obsługiwać w prawidłowy i bezpieczny sposób.

PRZEGLĄDY TECHNICZNE

W celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości i bezpieczeństwa Państwa urządzeń przeprowadzamy okresowe przeglądy maszyn. Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie serwisantów naszej firmy zapewni zachowanie sprawnego i bezpiecznego sprzętu na długi czas. W ramach gwarancji na nowe urządzenia zapewniamy bezpłatne przeglądy techniczne, uzależnione od rodzaju urządzenia oraz specyfiki działalności naszego klienta.

KONSERWACJA

Regularna konserwacja przekłada się na ekonomiczność i pozwala zapewnia bezpieczeństwo eksploatacji, niezawodność oraz długą żywotność urządzeń. Sprawdzamy, czyścimy, naprawiamy i wymieniamy części.

USUWANIE USTEREK

Nasz serwis dba o to, by Państwa maszyny działały bez przerw w pracy, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, by ewentualne poważne usterki zostały naprawione niezwłocznie. Usterki, które nie powodują przestoju urządzeń i nie mają wpływu na jakość świadczonych przez Państwa usług, naprawiamy w dogodnym dla obu stron terminie – po wcześniejszym ustaleniu.

Posiadamy własny magazyn części zamiennych, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na pilnie potrzebne części zamienne. Usługi serwisowe dla naszych klientów świadczymy na terenie całego kraju.

Serwisujemy:

  • pralnice
  • wirówki pralnicze
  • suszarki
  • agregaty chemiczne
  • magle
  • manekiny prasowalnicze
  • oraz inne sprzęt stanowiący wyposażenie pralni.

Firmy zainteresowane usługami serwisowymi prosimy o kontakt z naszym biurem (dane znajdą Państwo w zakładce KONTAKT).

Poznaj naszych serwisantów

O Twój sprzęt zadbają nasi najlepsi specjaliści

Bartosz Parczyk

Kierownik serwisu

Michał Korczyński

Inżynier serwisu

Sebastian Kmiecik

Inżynier serwisu

Kamil Jeziorski

Inżynier serwisu

Jan Olszewski

Technik serwisu

Andrzej Desol

Technik serwisu

Andrzej Pilch

Technik serwisu