Wytwornice pary wodnej

Niezbędnym wyposażeniem każdej profesjonalnej pralni są specjalistyczne maszyny prasowalnicze. Kannegiesser to producent wysokowydajnych wytwornic pary wodnej sprawdzających się w pracy ze stołami do prasowania, żelazkami, manekinami formującymi, stołami i kabinami detaszerskimi oraz urządzeniami do prasowania odzieży specjalnej. Dostępne są zarówno modele zintegrowane z urządzeniem, jak i warianty centralne.

Wytwornice pary wodnej przydadzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego doprowadzenia silnego strumienia pary. Trafiająca do nich woda jest natychmiast podgrzewana aż do uzyskania stanu wrzenia, a następnie zamieniana na parę. Strumień gorącego powietrza może być dostarczany do obrabianego asortymentu w sposób ciągły bądź zmienny. Cząsteczki pary delikatnie wnikają w strukturę materiału, wygładzając i rozprostowując włókna.

Wszystkie generatory pary Kannegiesser posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. To maszyny powstałe z wykorzystaniem innowacyjnych technologii zapewniających im nie tylko wysoką wydajność, lecz także energooszczędność. 

Nowoczesne wytwornica pary wodnej Kannegiesser znajduje zastosowanie nie tylko w przemyśle pralniczym. Generatory pary wykorzystywane są również w branży odzieżowej, w zakładach krawieckich, wzorcowniach, pracowniach projektowych, sklepach, zakładach spożywczych, w gabinetach stomatologicznych, w branży farmaceutycznej, a nawet przy recyklingu tworzyw sztucznych.