1 kwietnia 2020

Firma Kannegiesser walczy z koronawirusem

Firma Kannegiesser, wraz z pomocą naszych partnerów, a więc i z Państwem, wnosi istotny wkład
w ochronę zdrowia i higienę. Jest to szczególnie ważne w czasach koronawirusa.

Dostępność Państwa maszyn i systemów odgrywa tutaj szczególną rolę. Aby to zapewnić, podjęliśmy różne kroki i poczyniliśmy szereg przygotowań, mając świadomość naszej wspólnej odpowiedzialności.

Działania te obejmują ścisłą koordynację z naszymi dostawcami i partnerami logistycznymi
w celu zapewnienia sprawnej dostawy. Kroki te, w połączeniu z naszymi światowymi magazynami części zamiennych, które są stale aktualizowane, pozwalają nam utrzymać znaną już przez Ciebie zdolność dostawy. Dzięki strategicznemu rozmieszczeniu naszych magazynów jesteśmy w stanie elastycznie reagować na wszelkie lokalne ograniczenia.

Niestety w indywidualnych przypadkach jesteśmy zależni od regionalnej sytuacji na miejscu
i nie możemy zagwarantować, na przykład, dostaw w obszarach kwarantanny. Tutaj zdecydowanie zalecamy sprawdzenie zapasów części zamiennych i, w razie potrzeby, uzupełnienie. W tym kontekście chcemy przypomnieć o naszych indywidualnie zaprojektowanych zestawach części zamiennych dla każdej maszyny. Te zestawy zawierają kombinację części określonych w ścisłej współpracy projektu, serwisu i naszych klientów, zapewniając najwyższą możliwą dostępność dla maszyn. Nasz specjalista od spraw sprzedaży chętnie  pomoże i doradzi.

Wciąż udzielamy pomocy serwisowej. Jeśli z przyczyn lokalnych lub operacyjnych wizyta technika Kannegiesser nie jest pożądana lub możliwa, jesteśmy gotowi udzielić pomocy telefonicznej.

Oczywiście w takich przypadkach, gdy jest to technicznie możliwe, istnieje możliwość zdalnego dostępu do twoich maszyn oraz wykonania diagnostyki i napraw.

Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji podjęliśmy wszelkie niezbędne kroki w celu utrzymania najbardziej bezawaryjnej, niezawodnej usługi, z której przywykli Państwo korzystać z Kannegiesser.

Oczywiście będziemy intensywnie śledzić dalszy rozwój i, w razie potrzeby, dostosowywać nasze środki i informować o nich. Razem z Państwem i Państwa pracownikami wspólnie sprostamy wyzwaniu.

Aktualności i wydarzenia

1 czerwca 2022

Pralnie dla hoteli – wyposażenie, organizacja, dobór maszyn. Przewodnik dla hotelarz

Pralnia hotelowa i jej wyposażenie Czystość jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny hotelu. W dużej mierze to właśnie ona rzutuje na całościową opinię o obiekcie. Goście zwracają uwagę na stan umeblowania, porządek w łazience, a także czystość pościeli i ręczników. Biorąc pod uwagę fakt, że artykuły hotelowe są eksploatowane o wiele intensywniej niż te, które […]

1 kwietnia 2020

Firma Kannegiesser walczy z koronawirusem

Firma Kannegiesser, wraz z pomocą naszych partnerów, a więc i z Państwem, wnosi istotny wkład w ochronę zdrowia i higienę. Jest to szczególnie ważne w czasach koronawirusa. Dostępność Państwa maszyn i systemów odgrywa tutaj szczególną rolę. Aby to zapewnić, podjęliśmy różne kroki i poczyniliśmy szereg przygotowań, mając świadomość naszej wspólnej odpowiedzialności. Działania te obejmują ścisłą […]

20 stycznia 2020

Kannegiessera PowerDry – 5000 suszarek

PowerDry: jeden z flagowców Kannegiessera. Aby uczcić produkcję 5000. suszarki, Martin Kannegiesser zaprosił dział projektowania i produkcji suszarki na śniadanie w miejscu montażu. Dzięki najwyższej wydajności i najniższemu zużyciu PowerDry jest pierwszym wyborem dostawców usług tekstylnych na całym świecie. Jako suszarka transferowa PowerDry jest łącznikiem między obszarami mycia i wykończenia. Wyprane pranie jest automatycznie ładowane […]