4 czerwca 2017

Kannegiesser USA zawarła umowę zakupu E-Tech, Inc. z Minneapolis

Kannegiesser USA, spółka w 100% zależna od Herbert Kannegiesser GmbH, zawarła umowę zakupu E-Tech, Inc. z Minneapolis. Nowa firma, Kannegiesser ETECH, natychmiast rozpocznie łączoną działalność.

Martin Kannegiesser, CEO Herbert Kannegiesser GmbH niedawno podpisał umowę
z właścicielem firmy E-Tech, Inc., Joe Schultem. Połączona firma skoncentruje się na rynku północnoamerykańskim, oferując całkowicie zintegrowane rozwiązania w zakresie zautomatyzowanego sprzętu dla operatorów pralni.

Linia produktów eRail Monorail i przenośników e-Tech oraz wiodące w branży oprogramowanie eVue stanowi idealne uzupełnienie urządzeń do przetwarzania prania Kannegiesser.

„W przyszłości integracja technologii maszyn z logistyką i technologią przenośników będzie nabierać coraz większego znaczenia, dlatego potrzebujemy silnego północnoamerykańskiego zespołu na miejscu”, twierdzi Martin Kannegiesser.

Kannegiesser ETECH będzie miał swoją siedzibę główną w Minneapolis, a także biuro sprzedaży i obsługi technicznej w Dallas. Połączoną firmą będą kierować Phil Hart, dyrektor generalny, a Joe Schult przejmie rolę dyrektora operacyjnego w Kannegiesser ETECH.

„Ta decyzja o inwestycji w zakład produkcyjny w Ameryce Północnej jest zarówno odzwierciedleniem poświęcenia się naszemu rynkowi, jak i świadectwem jakości projektowania i produkcji E-Tech w Minneapolis” – powiedział Phil Hart.

Herbert Kannegiesser GmbH jest największym na świecie producentem sprzętu dla sektora prania przemysłowego. Firma z siedzibą w Vlotho w Niemczech działa w 53 krajach i zatrudnia ponad 1600 osób na całym świecie, zatrudniając około 190 pracowników w Ameryce Północnej.

Aktualności i wydarzenia

1 czerwca 2022

Pralnie dla hoteli – wyposażenie, organizacja, dobór maszyn. Przewodnik dla hotelarz

Pralnia hotelowa i jej wyposażenie Czystość jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny hotelu. W dużej mierze to właśnie ona rzutuje na całościową opinię o obiekcie. Goście zwracają uwagę na stan umeblowania, porządek w łazience, a także czystość pościeli i ręczników. Biorąc pod uwagę fakt, że artykuły hotelowe są eksploatowane o wiele intensywniej niż te, które […]

1 kwietnia 2020

Firma Kannegiesser walczy z koronawirusem

Firma Kannegiesser, wraz z pomocą naszych partnerów, a więc i z Państwem, wnosi istotny wkład w ochronę zdrowia i higienę. Jest to szczególnie ważne w czasach koronawirusa. Dostępność Państwa maszyn i systemów odgrywa tutaj szczególną rolę. Aby to zapewnić, podjęliśmy różne kroki i poczyniliśmy szereg przygotowań, mając świadomość naszej wspólnej odpowiedzialności. Działania te obejmują ścisłą […]

20 stycznia 2020

Kannegiessera PowerDry – 5000 suszarek

PowerDry: jeden z flagowców Kannegiessera. Aby uczcić produkcję 5000. suszarki, Martin Kannegiesser zaprosił dział projektowania i produkcji suszarki na śniadanie w miejscu montażu. Dzięki najwyższej wydajności i najniższemu zużyciu PowerDry jest pierwszym wyborem dostawców usług tekstylnych na całym świecie. Jako suszarka transferowa PowerDry jest łącznikiem między obszarami mycia i wykończenia. Wyprane pranie jest automatycznie ładowane […]